Info o Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků recenze, hodnocení a parametry

Informace: Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků Živá příroda Anag

Popis produktu: Kniha Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků: Přestože název knihy mnoho nenapoví, její obsah vás překvapí, či dokonce ohromí. Věřte, že tělo i mysl lze změnit pouhými myšlenkami Autor v knize Biologie víry odhaluje tajemství, ke kterému vědci dospěli teprve nedávno, a sice že můžeme změnit svou biologii – tedy naše tělo i mysl – díky svému uvědomělému chování a myšlenkám. Jak sám ověřil na vlastním životě i na mnoha pokusech, to, co nás zásadním způsobem ovlivňuje, není naše DNA, jak si dosud vědci mysleli, ale buněčná membrána, skrze niž se do buňky dostává vše potřebné, od výživy, léků až po stresové hormony. To je tedy ten „mozek buňky“, který pro nás má tak zásadní význam. Myslete pozitivně – pomůžete tak svému tělu Jsme-li v dobré pohodě, buňky dostávají vše potřebné pro svůj růst. Pokud však žijeme ve strachu a neustálém stresu, buňky chřadnou – jsou totiž v obranné pozici, která jim neumožňuje růst a rozvíjet se. Autor na mnoha zajímavých pokusech a také příkladech ze života přibližuje čtenáři fungování buňky, vliv buněčné membrány a DNA a dokazuje, že život není založen jen na „materiální“ informaci, hmotě, v tomto případě představované DNA, ale že jej ovlivňují a řídí nehmotné, energetické signály z prostředí mimo buňku. Přestaňte se vymlouvat, začněte myslet! Nemůžeme se již dál vymlouvat na to, že „to prostě máme v rodině“ (ať jde o obezitu, či rakovinu). Nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého života! Přesvědčte se sami a zalistujte touto revoluční knihou, jedinečnou svého druhu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků, dnes za výhodnou cenu 283 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Živá příroda.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Živá příroda Anag, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků

Martin
Recenze Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Anag. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Anag kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků Anag

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 283 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků:
- populární dodavatel a výrobce Anag
- číslo EAN 9788075540522
- produkt je v kategorii Živá příroda


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků Živá příroda
Výhodná cena
283 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Živá příroda Anag

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Živá příroda Anag

Informace k produktu

Pokud k produktu (Biologie víry: Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Anag), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075540522 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.