Info o Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii recenze, hodnocení a parametry

Informace: Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii Záhady Knižní klub

Popis produktu: Kniha Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii:Záhadné artefakty a zprávy z východní Asie hovoří jasnou řečí a dovádějí badatele k závěru, který je nasnadě: Bohové, o nichž je řeč ve staročínských a starojaponských pramenech, jsou „synové nebes“ a přilétají na naši planetu v pravidelných intervalech na „ohnivých dracích“ již odpradávna. Podobnost těchto prehistorických návštěv se současnými zjeveními UFO je až zarážející a přímo se nabízí domněnka, že v obou případech jde o jedny a tytéž inteligentní bytosti, které nad námi lidmi ční hodně vysoko, a to nejen v technice… Autor ve své knize představuje kromě odvážných hypotéz o návštěvách z kosmu především ve východoasijském prostoru také senzační obrazový materiál, který podporuje jeho závěry, mimo jiné ten, že drobná žlutá lidská rasa byla cíleně vytvořena mimozemšťany, kteří planetu Zemi kdysi sami obývali.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii, dnes za výhodnou cenu 238 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Záhady.


Názory a komentáře


Názory na Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii

Martin
Recenze Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 238 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024226538
- produkt je v kategorii Záhady


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii Záhady
Výhodná cena
238 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Záhady Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Záhady Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Bílá pyramida Stopy mimozemšťanů ve východní Asii) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024226538 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.