Info o Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně recenze, hodnocení a parametry

Informace: Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně Křesťanství Knižní klub

Popis produktu: Kniha Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně:Kniha Kdo je kdo v Bibli představuje stovky hlavních postav, jejichž jména se vyskytují ve Starém i Novém zákoně. Pro přehlednost a lepší orientaci jsou postavy řazeny podle témat a souvislostí, například dvanáct Ježíšových učedníků. U každého jména jsou uvedeny odkazy na biblické knihy a kapitoly, aby si čtenář mohl vyhledat odpovídající texty. Portréty jednotlivých postavy doprovázejí četné ilustrace, historické mapy a reprodukce uměleckých děl.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně, dnes za výhodnou cenu 179 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Křesťanství.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Křesťanství Knižní klub, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně

Martin
Recenze Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 179 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024244556
- produkt je v kategorii Křesťanství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně Křesťanství
Výhodná cena
179 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro




Doručení zboží Křesťanství Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Křesťanství Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Biblické postavy: Kdo je kdo ve Starém a Novém zákoně) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024244556 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.