Info o Bible: Český studijní překlad recenze, hodnocení a parametry

Informace: Bible: Český studijní překlad Křesťanství Česká biblická společnost

Popis produktu: Kniha Bible: Český studijní překlad: Český studijní překlad bývá spolu s Kralickou Biblí považován za jeden z nejpřesnějších. První vydání Nového zákona v Českém studijním překladu vyšlo v roce 1994, celá Bible v roce 2009. Jde o dílo překladatelského týmu pod vedením Antonína Zeliny. Součástí překladu je i rozsáhlý poznámkový a studijní aparát, který v kapesním vydání schází. Překladatelé proto doporučují, aby si čtenář ke kapesnímu vydání doplnil i vydání s poznámkami. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Bible: Český studijní překlad, dnes za výhodnou cenu 484 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Křesťanství.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Křesťanství Česká biblická společnost, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Bible: Český studijní překlad

Martin
Recenze Bible: Český studijní překlad: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Česká biblická společnost. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Česká biblická společnost kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Bible: Český studijní překlad a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Bible: Český studijní překlad: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Bible: Český studijní překlad Česká biblická společnost

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Bible: Český studijní překlad a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Česká biblická společnost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 484 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Bible: Český studijní překlad:
- populární dodavatel a výrobce Česká biblická společnost
- číslo EAN 9788087904589
- produkt je v kategorii Křesťanství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Bible: Český studijní překlad Křesťanství
Výhodná cena
484 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Křesťanství Česká biblická společnost

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Křesťanství Česká biblická společnost

Informace k produktu

Pokud k produktu (Bible: Český studijní překlad) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Česká biblická společnost), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087904589 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Křesťanství - Zobrazit více produktů