Info o Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy recenze, hodnocení a parametry

Informace: Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy Právo, politologie, sociologie Karolinum

Popis produktu: Kniha Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy:Publikace vychází z tříletého výzkumu provedeného u subpopulace pražských bezdomovců středního věku. Studie, která obsahově navazuje na předchozí čtenářsky úspěšnou monografii Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí, si dala za cíl prozkoumat, jakým způsobem lidé středního věku bez domova chápou příběh svého života. Jak rozumí své minulosti, jak si vysvětlují svůj propad na ulici a jaké představy si utvářejí o své budoucnosti. Jde o první výzkum u českých bezdomovců středního věku, který nabízí náhled na problematiku bezdomovectví z vlastní perspektivy těchto lidí.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy, dnes za výhodnou cenu 310 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Právo, politologie, sociologie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Právo, politologie, sociologie Karolinum, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy

Martin
Recenze Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Karolinum. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Karolinum kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy Karolinum

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Karolinum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy:
- populární dodavatel a výrobce Karolinum
- číslo EAN 9788024640549
- produkt je v kategorii Právo, politologie, sociologie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy Právo, politologie, sociologie
Výhodná cena
310 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Právo, politologie, sociologie Karolinum

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Právo, politologie, sociologie Karolinum

Informace k produktu

Pokud k produktu (Bezdomovectví ve středním věku: Příčiny, souvislosti a perspektivy) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Karolinum), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024640549 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.