Info o Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami recenze, hodnocení a parametry

Informace: Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami Naučné a odborné Studio Trnka

Popis produktu: Kniha Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami: Betlém Vyseknutý, cca 24 x 34 cm (rozložený) Ilustrace Jiří Trnka Jiří Trnka miloval staré vystřihovací betlémy a tajemná nálada Vánoc mu byla blízká. První loutkový film, který se stal později součástí filmu Špalíček, se jmenoval Betlém. Na vánoční téma vzniklo i několik obrazů a plakát, ale k vlastnímu vystřihovacímu betlému se nikdy nedostal. Letos uplynulo sto let od Trnkova narození a Klára Trnková se pokusila sestavit betlém z postaviček z jeho vánočních pohlednic jako vzpomínku na krásná dětská léta. Vánoční koledy s notami 8 stran, 11,5 x 33,5 cm, šitá Sestavila Klára Trnková Nejznámější české vánoční koledy s ilustracemi ze starých obrázků připomenou tradiční pohodu Vánoc z časů, kdy byly Vánoce ještě svátky klidu a míru. Publikace obsahuje text, noty a akordy.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami, dnes za výhodnou cenu 104 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Naučné a odborné.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Naučné a odborné Studio Trnka, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami

Martin
Recenze Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Studio Trnka. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Studio Trnka kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami Studio Trnka

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Studio Trnka, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 104 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami:
- populární dodavatel a výrobce Studio Trnka
- číslo EAN 9788087678121
- produkt je v kategorii Naučné a odborné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Betlém Jiří Trnka skládací  + Vánoční koledy s notami Naučné a odborné
Výhodná cena
104 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Naučné a odborné Studio Trnka

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Naučné a odborné Studio Trnka

Informace k produktu

Pokud k produktu (Betlém Jiří Trnka skládací + Vánoční koledy s notami) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Studio Trnka), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087678121 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.