Info o Beskydští tetřevi v proměnách času recenze, hodnocení a parametry

Informace: Beskydští tetřevi v proměnách času Živá příroda Infiniti art

Popis produktu: Kniha Beskydští tetřevi v proměnách času: Víte, že někteří tetřevi měli mezi lovci své oblíbence a přicházeli za nimi na vybraná místa, aby jim předvedli svou píseň lásky? Nebo že vášnivou lovkyní tetřevů byla i kněžna Izabela, manželka Bedřicha Habsburského? Kniha Vladislava Kropa Beskydští tetřevi v proměnách času nabízí nejen zajímavosti a kuriozity ze života těchto výjimečných a krásných ptáků, ale mapuje také jejich osudy – počty, oblíbená teritoria, životní podmínky v Beskydech i období toku. Součástí jsou i poutavé popisy některých lovů a také fotografie, které zachycují lovce s jejich trofejemi, prostředí, ve které tetřevi žijí nebo třeba „tetřeví“ pohlednici. Tato publikace je určena pro všechny, kteří tetřevy obdivují a zajímají se o ně. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Beskydští tetřevi v proměnách času, dnes za výhodnou cenu 146 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Živá příroda.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Živá příroda Infiniti art, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Beskydští tetřevi v proměnách času

Martin
Recenze Beskydští tetřevi v proměnách času: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Infiniti art. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Infiniti art kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Beskydští tetřevi v proměnách času a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Beskydští tetřevi v proměnách času: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Beskydští tetřevi v proměnách času Infiniti art

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Beskydští tetřevi v proměnách času a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Infiniti art, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 146 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Beskydští tetřevi v proměnách času:
- populární dodavatel a výrobce Infiniti art
- číslo EAN 9788087491058
- produkt je v kategorii Živá příroda


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Beskydští tetřevi v proměnách času Živá příroda
Výhodná cena
146 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Živá příroda Infiniti art

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Živá příroda Infiniti art

Informace k produktu

Pokud k produktu (Beskydští tetřevi v proměnách času) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Infiniti art), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087491058 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.