Info o Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum recenze, hodnocení a parametry

Informace: Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum Válečná Ottovo nakladatelství

Popis produktu: Kniha Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum: Berghof, utajené sídlo Hitlerovy moci je jedinečnou knihou, bohatě doprovázenou unikátními fotografiemi. Nejedná se o běžný typ publikace svého druhu věnující se zejména politicko-vojenským událostem, ale odhaluje spletitý obraz soukromého života jednoho z nejkrutějších diktátorů moderních světových dějin. Dozvíte se mnoho o Hitlerově soukromí, o poměrech, z nichž pocházel, o tajné lásce k Evě Braunové a hlavně o Berghofu, Vůdcově letním sídle v centru Bavorských Alp. Hitler zde strávil značnou část života, právě na tomto místě rozvíjel monstrózní plán, který měl stát miliony nevinných lidí jejich životy. Jeho nejdůvěrnější spolupracovníci jako Göring, Speer, Bormann a Ribbentrop měli v jeho okolí postavené domy. Berghof se tak stal skutečným centrem moci Třetí říše a později dobytých území.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum, dnes za výhodnou cenu 249 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Válečná.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Válečná Ottovo nakladatelství, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum

Martin
Recenze Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ottovo nakladatelství. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ottovo nakladatelství kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum Ottovo nakladatelství

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ottovo nakladatelství, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum:
- populární dodavatel a výrobce Ottovo nakladatelství
- číslo EAN 9788074512209
- produkt je v kategorii Válečná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum Válečná
Výhodná cena
249 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Válečná Ottovo nakladatelství

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Válečná Ottovo nakladatelství

Informace k produktu

Pokud k produktu (Berghof: Orlí hnízdo - Hitlerovo utajené mocenské centrum) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ottovo nakladatelství), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074512209 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.