Info o Baby Dan Zajištění okna, 1 ks recenze, hodnocení a parametry

Informace: Baby Dan Zajištění okna, 1 ks Bezpečnostní pomůcky Baby Dan

Popis produktu: Vypadení dítěte z okna stále patří mezi rizika, která se bez mechanického zabezpečení neodstraní. Chytře upevněné zajištění okna sníží nebezpečí pádu malého dítěte z okna na minimum. Umožní bezpečné větrání nastavením šířky mezery v okně. Zábrana je vyrobena z odolného materiálu. Pevné připevnění k rámu okna zajistí maximální bezpečnost. Zábrana je vhodná pro většinu běžných typů oken. Hmotnost: 0,100 kg. Rozměry: 27 x 15 x 4 cm.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt Baby Dan Zajištění okna, 1 ks , dnes za výhodnou cenu 189 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Bezpečnostní pomůcky.


Názory a komentáře


Názory na Baby Dan Zajištění okna, 1 ks

Martin
Recenze Baby Dan Zajištění okna, 1 ks : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Baby Dan. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Baby Dan kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Baby Dan Zajištění okna, 1 ks a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Baby Dan Zajištění okna, 1 ks : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Baby Dan Zajištění okna, 1 ks Baby Dan

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Baby Dan Zajištění okna, 1 ks a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz Baby Dan, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 189 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Baby Dan Zajištění okna, 1 ks :
- populární dodavatel a výrobce Baby Dan
- číslo EAN 5705548023799
- produkt je v kategorii Bezpečnostní pomůcky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Baby Dan Zajištění okna, 1 ks
					
				 Bezpečnostní pomůcky
Výhodná cena
189 Kč
Dostupnost
Skladem 25.02.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Bezpečnostní pomůcky Baby Dan

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Bezpečnostní pomůcky Baby Dan

Informace k produktu

Pokud k produktu (Baby Dan Zajištění okna, 1 ks ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Baby Dan), manuály, či podrobné složení k produktu 5705548023799 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.