Info o Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků recenze, hodnocení a parametry

Informace: Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků Levné elektro Knižní klub

Popis produktu: Kniha Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků: Léčivé rostliny jsou prověřené staletími a přírodní recepty proti nemocem se předávaly z generace na generaci. I naše doba se opět učí čerpat z moudrosti předků. Příroda je bohatým zdrojem všech látek potřebných pro lidské tělo, je pouze potřeba je správně používat a rozumně s nimi hospodařit. Renata Herber (nar. 1962 v Krnově) je autorkou úspěšných knih Poselství Tarotu, Poselství run, Poselství kostky, Babiččiny bylinky a Kouzelný rendlíček našich babiček.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků, dnes za výhodnou cenu 319 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Knižní klub, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků

Martin
Recenze Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 319 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024247182
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků Levné elektro
Výhodná cena
319 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Babiččina lékárna: Z pokladnice našich předků) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024247182 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.