Info o Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) recenze, hodnocení a parametry

Informace: Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) Antiviry Avast!

Popis produktu: Bezpečnostní software Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence): Avast SecureLine VPN je bezpečnostní software, který zašifruje vaše internetové připojení, díky čemuž vám zajistí online soukromí. Díky Avast SecureLine VPN se již nebudete muset obávat hackerů ve veřejné WiFi, reklamních sítí monitorujících online aktivity či cenzury internetu v různých zemích. Avast dokonale ukryje vaše aktivity ať už jste v kavárně, na letišti nebo nádraží a také vám pomůže obejít různá geografická blokování obsahu. Budete si tak moci dopřát své oblíbené televizní pořady bez omezení. Elektronická licence Multi-Device je určena pro 5 zařízení na 12 měsíců. Klíčové vlastnosti bezpečnostního softwaru Avast SecureLine VPNSkrývá vaše online aktivityZašifruje internetové připojení a zajistí online soukromíNezaznamenává navštívené stránky ani používané aplikaceOchrana DNSBleskurychlé připojeníServery SecureLine po celém světěUmožňuje bezpečné streamování na chytrých televizích s Android TVPomáhá obejít blokování obsahu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence), dnes za výhodnou cenu 1 499 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Antiviry.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Antiviry Avast!, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence)

Martin
Recenze Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence): Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Avast!. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Avast! kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence): S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) Avast!

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Avast!, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence):
- populární dodavatel a výrobce Avast!
- číslo EAN
- produkt je v kategorii Antiviry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) Antiviry
Výhodná cena
1 499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Antiviry Avast!

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Antiviry Avast!

Informace k produktu

Pokud k produktu (Avast SecureLine VPN Multi-device na 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence)) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Avast!), manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.