Info o Atlas školství 2019/2020 Olomoucký recenze, hodnocení a parametry

Informace: Atlas školství 2019/2020 Olomoucký Levné elektro P.F. art

Popis produktu: Kniha Atlas školství 2019/2020 Olomoucký: Soubor publikací Atlas školství – přehled středních škol je určen žákům 9. ročníků základních škol v celé České republice a je výsledkem vzájemné spolupráce společnosti P.F. art a informačních a poradenských středisek Úřadu práce České republiky. Publikace jsou zpracovány jednotlivě pro všech 13 krajů České republiky a hlavní město Prahu. Obsahují ucelené a přehledně zpracované informace o středním školství v České republice. Publikace jsou rozděleny na rejstříkovou a prezentační část. Rejstříková část obsahuje tabulkově zpracované přehledy jednotlivých středních škol s kontaktními údaji a nabídkou studijních oborů. V prezentační části jsou uvedeny články škol. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Atlas školství 2019/2020 Olomoucký, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro P.F. art, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Atlas školství 2019/2020 Olomoucký

Martin
Recenze Atlas školství 2019/2020 Olomoucký: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce P.F. art. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky P.F. art kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Atlas školství 2019/2020 Olomoucký a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Atlas školství 2019/2020 Olomoucký: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Atlas školství 2019/2020 Olomoucký P.F. art

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Atlas školství 2019/2020 Olomoucký a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro P.F. art, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Atlas školství 2019/2020 Olomoucký:
- populární dodavatel a výrobce P.F. art
- číslo EAN 9788025801376
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Atlas školství 2019/2020 Olomoucký Levné elektro
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro P.F. art

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro P.F. art

Informace k produktu

Pokud k produktu (Atlas školství 2019/2020 Olomoucký) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (P.F. art), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025801376 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.