Info o Artur Příběh veselého pejska recenze, hodnocení a parametry

Informace: Artur Příběh veselého pejska Romány a povídky Thovt

Popis produktu: Kniha Artur Příběh veselého pejska:Pejsek Artur, drsnosrstý foxteriér,získal nového pánícka. V útulku si ho vybral pan Chleborád, který pracuje jako zahradník na sychrovském zámku. Artura tak potkalo velké štestí. Zacíná mu nový život s hodným panem Chleborádem a navíc má na starosti zámecký park. A to je velmi duležitá páce, kterou Artur bere odpovedne. Nekdy ho ale jeho starostlivost privede až k nevšedním zážitkum. Jako tuhle, když zustal pres noc zamcený v zámku. To se dely veci! Ale to si už radeji prectete sami. Urceno detem od 7 let.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Artur Příběh veselého pejska, dnes za výhodnou cenu 171 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány a povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány a povídky Thovt, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Artur Příběh veselého pejska

Martin
Recenze Artur Příběh veselého pejska: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Thovt. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Thovt kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Artur Příběh veselého pejska a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Artur Příběh veselého pejska: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Artur Příběh veselého pejska Thovt

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Artur Příběh veselého pejska a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Thovt, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 171 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Artur Příběh veselého pejska:
- populární dodavatel a výrobce Thovt
- číslo EAN 9788087469385
- produkt je v kategorii Romány a povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Artur Příběh veselého pejska Romány a povídky
Výhodná cena
171 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány a povídky Thovt

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány a povídky Thovt

Informace k produktu

Pokud k produktu (Artur Příběh veselého pejska) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Thovt), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087469385 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány a povídky - Zobrazit více produktů