Info o Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele recenze, hodnocení a parametry

Informace: Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele Dějiny států Vyšehrad

Popis produktu: Kniha Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele:Nová kniha z pera docenta Evangelické teologické fakulty UK se zabývá dějinami starověkého Izraele na základě archeologických dokladů, biblických textů a dalších písemných pramenů. Sleduje severní království Izraele a jižní království Judské od jejich vzniku po zánik. Knihu doplňují četné mapky a grafy, tematické rejstříky a barevná příloha.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele, dnes za výhodnou cenu 297 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Dějiny států.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Dějiny států Vyšehrad, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele

Martin
Recenze Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Vyšehrad. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Vyšehrad kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele Vyšehrad

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Vyšehrad, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele:
- populární dodavatel a výrobce Vyšehrad
- číslo EAN 9788076010826
- produkt je v kategorii Dějiny států


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele Dějiny států
Výhodná cena
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Dějiny států Vyšehrad

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Dějiny států Vyšehrad

Informace k produktu

Pokud k produktu (Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Vyšehrad), manuály, či podrobné složení k produktu 9788076010826 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.