Info o Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů recenze, hodnocení a parametry

Informace: Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů Příroda ALBATROS

Popis produktu: ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů, dnes za výhodnou cenu 260 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Příroda.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Příroda ALBATROS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů

Martin
Recenze Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce ALBATROS. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky ALBATROS kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů ALBATROS

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro ALBATROS, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů:
- populární dodavatel a výrobce ALBATROS
- číslo EAN 8594050425118
- produkt je v kategorii Příroda


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů Příroda
Výhodná cena
260 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Příroda ALBATROS

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Příroda ALBATROS

Informace k produktu

Pokud k produktu (Animalium kniha plakátů: Kolekce 28 překrásných plakátů) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (ALBATROS), manuály, či podrobné složení k produktu 8594050425118 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.