Info o A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust recenze, hodnocení a parametry

Informace: A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust Romány Harper Collins Publ. UK

Popis produktu: Kniha A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust:ICE AND FIRE, the greatest fantasy epic of the modern age. A DANCE WITH DRAGONS: DREAMS AND DUST is the FIRST part of the fifth volume in the series. In the aftermath of a colossal battle, new threats are emerging from every direction. Tyrion Lannister, having killed his father, and wrongfully accused of killing his nephew, King Joffrey, has escaped from Kings Landing with a price on his head. To the north lies the great Wall of ice and stone - a structure only as strong as those guarding it. Eddard Starks bastard son Jon Snow has been elected 998th Lord Commander of the Nights Watch. But Jon has enemies both inside and beyond the Wall. And in the east Daenerys Targaryen struggles to hold a city built on dreams and dust.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust, dnes za výhodnou cenu 414 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány Harper Collins Publ. UK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust

Martin
Recenze A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Harper Collins Publ. UK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Harper Collins Publ. UK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust Harper Collins Publ. UK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Harper Collins Publ. UK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 414 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust:
- populární dodavatel a výrobce Harper Collins Publ. UK
- číslo EAN 9780007548286
- produkt je v kategorii Romány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust Romány
Výhodná cena
414 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány Harper Collins Publ. UK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány Harper Collins Publ. UK

Informace k produktu

Pokud k produktu (A Dance with Dragons, part1 Dreams and Dust) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Harper Collins Publ. UK), manuály, či podrobné složení k produktu 9780007548286 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány - Zobrazit více produktů