Info o A Bůh pravil: Musíš mi pomoci! recenze, hodnocení a parametry

Informace: A Bůh pravil: Musíš mi pomoci! Romány, povídky ANCH BOOKS

Popis produktu: Kniha A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!:Svět je špatný. Jakob Jakobi to zakusí na vlastní kůži, když ho cestou na vánoční trhy okradou dva muži v kostýmech Mikuláše a čerta. Na Zemi se zkrátka a dobře musí něco změnit, nejen v malém, ale i ve velkém. Kdo to tvrdí? Jakobův starý známý, Bůh osobně. Objeví se v podobě všeuměla Abela Baumanna a ze všeho nejdřív skoncuje s Jakobovými plány na exotickou dovolenou. A nejenom to: Bůh tentokrát svého bývalého terapeuta bez okolků prohlásí za nového mesiáše. O něco později se k nim připojí i hlouček poněkud pochybných apoštolů – avšak Jakob má o tomto způsobu záchrany světa vážné pochybnosti. A vůbec, jak by měl vlastně začít?... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!, dnes za výhodnou cenu 302 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány, povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány, povídky ANCH BOOKS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!

Martin
Recenze A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce ANCH BOOKS. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky ANCH BOOKS kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze A Bůh pravil: Musíš mi pomoci! a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti A Bůh pravil: Musíš mi pomoci! ANCH BOOKS

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace A Bůh pravil: Musíš mi pomoci! a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro ANCH BOOKS, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 302 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!:
- populární dodavatel a výrobce ANCH BOOKS
- číslo EAN 9783945803233
- produkt je v kategorii Romány, povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

A Bůh pravil: Musíš mi pomoci! Romány, povídky
Výhodná cena
302 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány, povídky ANCH BOOKS

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány, povídky ANCH BOOKS

Informace k produktu

Pokud k produktu (A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (ANCH BOOKS), manuály, či podrobné složení k produktu 9783945803233 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány, povídky - Zobrazit více produktů