Info o 77 výletů po stopách Starých pověstí českých recenze, hodnocení a parametry

Informace: 77 výletů po stopách Starých pověstí českých Průvodci ČR UNIVERSUM

Popis produktu: Kniha 77 výletů po stopách Starých pověstí českých:Další z oblíbené řady nápadů a tipů na jednodenní výlety pro rodiny s dětmi, tentokrát na místa, k nimž se vztahují události Jiráskových Starých pověstech českých. Trasy jsou navrženy tak, aby vedly přes dané místo a zároveň přes nějakou další zajímavost v okolí. Každý výlet je doplněn o informaci, k jaké pověsti se dané místo váže a co dalšího je v okolí k vidění, ať už jde o zajímavosti přírodní, historické či vlastivědné. Výlety jsou rozděleny podle oblastí, v nichž se pověsti odehrávají – od Prahy a jejího okolí přes další kraje Čech i Moravy až po několik „exkluzivních“ výletů za hranice, kam sahají děje některých proslulých vyprávění (Kladsko, Kostnice, Vitoraz či Moravské pole). Kniha 77 výletů s dětmi po stopách Starých pověstí českých je zdrojem inspirace na rodinné výpravy, které všem přinesou zábavu i poučení.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt 77 výletů po stopách Starých pověstí českých, dnes za výhodnou cenu 292 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Průvodci ČR.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Průvodci ČR UNIVERSUM, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na 77 výletů po stopách Starých pověstí českých

Martin
Recenze 77 výletů po stopách Starých pověstí českých: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce UNIVERSUM. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky UNIVERSUM kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze 77 výletů po stopách Starých pověstí českých a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu 77 výletů po stopách Starých pověstí českých: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti 77 výletů po stopách Starých pověstí českých UNIVERSUM

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace 77 výletů po stopách Starých pověstí českých a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro UNIVERSUM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku 77 výletů po stopách Starých pověstí českých:
- populární dodavatel a výrobce UNIVERSUM
- číslo EAN 9788024239262
- produkt je v kategorii Průvodci ČR


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

77 výletů po stopách Starých pověstí českých Průvodci ČR
Výhodná cena
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Průvodci ČR UNIVERSUM

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Průvodci ČR UNIVERSUM

Informace k produktu

Pokud k produktu (77 výletů po stopách Starých pověstí českých) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (UNIVERSUM), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024239262 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.