Info o 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti recenze, hodnocení a parametry

Informace: 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti Bystrá hlava SLOVART

Popis produktu: Kniha 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti: Kravičky, ovečky, malinká kuřátka… dokážeš je najít úplně všechny? Tahle úžasná knížka plná legračních zvířátek z farmy by rozhodně neměla chybět v tvojí knihovničce. Hledej prasátka, která si ve stájích hrají na žokeje, najdi slepice neboli rozhodčí v závodě superrychlých traktorů, ulov na pastvinách vlky převlečené za beránky. Čeká tě spousta práce! A věř, že kniha zaujme a zabaví každého neposedného kluka nebo holku. Takže i tebe!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Bystrá hlava.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Bystrá hlava SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti

Martin
Recenze 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku 501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073912277
- produkt je v kategorii Bystrá hlava


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti Bystrá hlava
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Bystrá hlava SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Bystrá hlava SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (501 Farma: Velká pátračka pro bystré děti) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073912277 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.