Info o 3Doodler Start - sada šablon pod vodou recenze, hodnocení a parametry

Informace: 3Doodler Start - sada šablon pod vodou Vánoční inspirace 3Doodler

Popis produktu: Příslušenství ke kreativní sadě 3Doodler Start - sada šablon pod vodou: Speciálně navržené pero probudí představivost a kreativitu v každém malém umělci! Unikátní pero 3Doodler Start je vhodné i pro nejmenší uživatele, kteří s jeho pomocí mohou vytvářet trojrozměrné výtvory. Tematická sada šablon obsahuje dvě tematické šablony pod vodou a dvě balení náplně. Klíčové vlastnosti sady šablon pod vodou pro 3Doodler Start3D pero pro kreativní tvoření dětí od 8 letděti mohou pomocí pera 3Doodler Start vytvářet 3D výtvorysnadné použití3D pero je zcela bezpečnépero používá ekologickou a bezpečnou náplňjedno nabití baterie pera postačí na 45 - 60 minut tvořenísada obsahuje dvě šablony vodních živočichů a dvě balení náplně3D pero není součástí balení Trojrozměrné kresleníPoužití trojrozměrného pera 3Doodler Start je velice snadné: stačí vložit speciální eko-náplň, která se poté ohřeje uvnitř tužky, čímž získá plastické vlastnosti. Dětem tak umožňuje vytvářet libovolné tvary. Ekologická náplň je zcela bezpečná - sama se nezahřívá a její použití je velice snadné. Jedno nabití baterie tohoto pera pomocí mikro USB postačí na 45 - 60 minut zábavy při kreativním tvoření.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt 3Doodler Start - sada šablon pod vodou, dnes za výhodnou cenu 611 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Vánoční inspirace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Vánoční inspirace 3Doodler, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na 3Doodler Start - sada šablon pod vodou

Martin
Recenze 3Doodler Start - sada šablon pod vodou: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce 3Doodler. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky 3Doodler kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze 3Doodler Start - sada šablon pod vodou a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu 3Doodler Start - sada šablon pod vodou: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti 3Doodler Start - sada šablon pod vodou 3Doodler

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace 3Doodler Start - sada šablon pod vodou a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro 3Doodler, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 611 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku 3Doodler Start - sada šablon pod vodou:
- populární dodavatel a výrobce 3Doodler
- číslo EAN 0817005020977
- produkt je v kategorii Vánoční inspirace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

3Doodler Start - sada šablon pod vodou Vánoční inspirace
Výhodná cena
611 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Vánoční inspirace 3Doodler

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Vánoční inspirace 3Doodler

Informace k produktu

Pokud k produktu (3Doodler Start - sada šablon pod vodou) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (3Doodler), manuály, či podrobné složení k produktu 0817005020977 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.