Info o 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše recenze, hodnocení a parametry

Informace: 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše Filozofie Eugenika

Popis produktu: Kniha 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše: Náročné události jsou součástí našeho životního účelu. Dochází k nim proto, abychom se něčemu důležitému naučili. Jsou součástí celé sítě dohod, smluv a plánů, které jsme si sami vytvořili před svou současnou inkarnací, abychom si usnadnili zvládnutí životního pravidla, na němž jsme se rozhodli pracovat. Autor odhaluje dvanáct životních úkolů či pravidel, vysvětluje jejich smysl a ilustruje je příklady ze života.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše, dnes za výhodnou cenu 267 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Filozofie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Filozofie Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše

Martin
Recenze 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 267 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku 12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081001123
- produkt je v kategorii Filozofie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše Filozofie
Výhodná cena
267 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Filozofie Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Filozofie Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (12 základních duchovních pravidel: Proces evoluce lidské duše) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081001123 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Filozofie - Zobrazit více produktů